
Dobrý den,
z rekordu máme velkou radost. Současně jsme rádi, že se v dnešní době, kdy je většina lidí permanentně naštvaných na dění v ČR, našla velká skupina lidí, která se nechá „vyhecovat“ pro dobrou věc a dokáže udělat něco pro potěšení a pro druhé jen tak z lásky a ne pořád jen za peníze. Myslím si, že toto je velká přidaná hodnota rekordu v sázení stromů. Skromně dodávám, že jsme zasadili stromy a současně vyčistili i lesní potok, který blízko „našich “ stromů teče. A máme z toho dobrý pocit ještě teď.
Dobrý den,
posíláme vyplněné čestné prohlášení a fotografii z pátečního sázení Lípy Václava na Sovově stezce. Počasí nám přálo (= nepršelo), tak jsme si to všichni moc užili; práce byla rozdělena rovným dílem (maminky kopou a vsazují, děti zasypávají a zalévají). Vznikl i plán trvale udržitelného rozvoje: "Když se budeme o stromeček hezky starat, tak nám z něj na stará kolena, až už nebudeme moci, budete sbírat lipový květ na zimní čajíček...". Doufáme, že všechny páteční stromky přežijí zimu a držíme palce i palečky!
Právě jsme dosázeli náš strom. Moc Vám děkujeme, že díky Vaší akci, jsme mohli opět zpestřit život našim klientům. Moc se jim to líbilo a držíme mooooc palečky, ať vše se vydaří a rekord získáte. I kdyby ne, určitě jste vykouzlili hromadu úsměvů min. u našich klientů a zazelenali naši zem.
Dobrý den,
chtěla jsem jen přiblížit včerejší atmosféru sázení lípy. Marně jsem se den předem i v den našeho státního svátku snažila sehnat státní vlajku a to jak malou, plátěnou či papírovou, nebo velkou. Všude se na mne dívali s údivem, cože to chci! Vrcholem bylo, že mi v jednom obchodě řekli: „Vždyť není hokej?!“ Takže jsme se sešli 28. 10. 2011 v 10:00 hodin s lopatami v ruce, vrhli se na sázení naší lípy, no a pak jsme si otevřeli dobře vychlazené šampaňské a to jak na počest státního svátku, samostatnosti naší republiky, ale i na "zdravý růst naší lípy".
Při popíjení jsem všechny přítomné (mladší než já!) seznámila s tím, proč se slaví 28. 10. Četla jsem plné znění "Prohlášení nezávislosti československého národa" (později označené jako Washingtonská deklarace), které zaslal náš budoucí prezident T. G. Masaryk prezidentu Wilsonovi, diskutovali o jeho obsahu, událostech první světové války, o přátelství Čechů a Slováků... Bylo to fajn!

Dobrý den,
dle registrace jsem dnes vysadil spolu s vnučkou Anežkou a s vnučkou Eliškou 5 smrků. Sazenice jsme všichni tři zakoupili včera v lesní školce Lesů města Brna - výsadbě předcházela exkurze v pěstírně sazenic a výlet krásným lesem. Vnučky budou jistě se zájmem sledovat růst smrků, které samy vysadily. Děkuji za motivaci. Přeji vše dobré!
Dobrý podvečer,
v příloze zasílám z mého emailu prohlášení o akci "Sázení stromů - rekord", kterou organizoval Městský úřad Krnov, odbor životního prostředí. Na revíru Cvilín nám vyšlo perfektní počasí, mezi účastníky byla i mládež a všichni sázeli s velkým zápalem, o čemž svědčí skutečnost, že náš plán v sázení stromků byl splněn již o půl dvanácté a následně bylo celkem vysázeno 380 stromků.
Dobrý den,
právě jsme se vrátili ze sázení, byla to moc pěkná akce. Zúčastnilo se 152 lidí (děti ze školy a školky, jejich rodiče, celé rodiny, učitelé) a zasadili jsme celkem 425 stromů (nejvíce bylo dubů, dále smrky a borovice). Doufám, že výrazně přispějeme k očekávanému rekordu. I kdyby nepadl, bylo to velmi milé a příjemně strávené odpoledne pro dobrou věc.
Tak to je úžasné, také gratuluji za tu všechnu snahu a píli, co jste s touto akcí měli. Myslím, že certifikát se jmény není tak důležitý jako fakt, že lidi pochopili, o co jde!
Dobrý den,
mockrát děkuji za vynikající zprávu. Již jsem ji "rozhlásila" kde se dalo :-)). V příloze posílám pár fotek ze sázení. Mladá paní na snímcích 3 týdny před porodem :-)).
Dobrý den,
právě jsme na naší školní zahradě vysadili 13 ovocných stromů. Každý strom dostal od dětí nebo dospělých přáníčko, které ho bude provázet celým růstem. Počasí nám přálo, tak jen pevně věříme, že se u nás stromky zabydlí a brzy sklidíme plody dnešní práce :).
P. S. Naše pozvání přijal i syn zakladatele sadu ve školní zahradě, pan Vacek, který jde ve šlépějích svého otce a je velmi zkušeným sadařem. Pod jeho odborným vedením byla stromkům vybrána správná místa, vybrány správné druhy a osobně pomohl při samotném sázení.
Děkuji moc za informace! Moc se takových akcí nezúčastňuji, ale bylo to perfektní, myslím, nejvíc to pomohlo mně!