Zuzana Slámová

Hanka Korvasová mě ovlivňuje při práci v Lipce, z odkazu Josefa Vavrouška zase čerpám v Nadaci Partnerství. Přeji nejen mladým lidem, aby měli letos kolem sebe hodně kladných vzorů!

Zuzana Slámová
cestovatelka, fotografka a vypravěčka příběhů
v Partnerství a Lipce

Udržitelnost

Pro planetu

Snažíte se omezovat svou spotřebu masa a mléčných výrobků, ale do vegetariána či vegana máte pořád daleko? Pak jste možná planetarián. Není to sekta, nebojte.

Životní prostředí

Pověste ho!

Radši než do sušičky dejte prádlo na šňůru. Předejdete tak šíření mikroplastů do ovzduší. Právě sušičky jsou totiž podle nové studie jejich největším šiřitelem.Otevřená zahrada

Potkejte se u nás

Věděli jste, že část Otevřené zahrady můžete mít jen pro sebe i v zimě? Uspořádat u nás můžete konferenci i firemní večírek. Místa na rozestupy máme dost a volných termínů teď taky.

Stromy

Sem s ním!

Vysadili jste strom, nebo rovnou celou alej? Zaregistrujte svou výsadbu do mapy na webu Sázíme budoucnost a pomozte nám tvořit jedinečnou databázi.

Nejbližší akce

1. – 28. 2. 2022 / Hlasování v soutěži Evropský strom roku
3. 2. 2022 / Fórum udržitelného rozvoje 2022
17. 2. 2022 / Přednáška: Původní druhy stromů v Česku
22. 2. 2022 / Konference Green Building 2022

Pro evropské stromy

Stromy jsou oázou života, slunečníkem rozpálených měst, ale také bedlivým pozorovatelem a vypravěčem lidských osudů napříč generacemi. Na každém stromu záleží. Stejně jako na každém příspěvku.
Copyright 2022, NADACE PARTNERSTVÍ