Andrea Křivánková

Za 2 roky soutěže Adapterra Awards jsem navštívila desítky lidí, kteří ví #jaknaklima. Lubor a Martin jsou jedni z nejinspirativnějších. Přesvědčte se!

Andrea Křivánková
hledačka inspirace
koordinátorka Adapterra Awards

životní prostředí

Dobrou chuť

Za život prý sníme tolik plastů, že by to stačilo na několik sad lega. Do těla se dostávají ve formě mikroplastů. Tak dávejte na Štědrý den pozor na kostky!

Zábava

Spojte tři strany

AZ-kvíz už je pomalu legendou televizních obrazovek. Teď si ho můžete vyzkoušet i doma. Bez kamer, zato s hlasem oblíbených moderátorů. Hrát můžete s rodinou i na dálku. Zábava zaručena.

Literatura

Vánoční povídka

Téměř dvacet let píše novinář Miloš Čermák speciální vánoční povídku. Ta letošní se jmenuje Svět potřebuje happyendy. Musíme jedině souhlasit. Přejeme příjemný předvánoční poslech.

Životní prostředí

Stromeček

Řezaný, umělý nebo jedlička v květináči? A věděli jste, že si stromeček můžete i půjčit? Každá varianta má svá pro i proti. Vyberte pro sebe ten nejlepší.

Nejbližší akce

18. 12. 2020 / Ryba v karanténě: Česká mše vánoční online
21. 12. 2020 / Louskáček Baletu ND – Live Streaming
21. 12. 2020 / Setkání Jupiteru se Saturnem
21. 01. 2021 / Seminář: Jak na zdravou krajinu

Od Ježíška strom!

Předvánoční fronty, zásilková služba nestíhá, Black Friday jste prošvihli? Hoďte adventní shon za hlavu. Ježíšek letos nosí designové ekologické dárkové certifikáty. Podpořte stromy do krajiny a měst!
Copyright 2022, NADACE PARTNERSTVÍ