Pidilidi v zemi OZ

Nadační školka, kterou provozuje zapsaný spolek, pomáhá našim lidem udržet balanc mezi rodinným a pracovním životem.

Práce a rodina v symbióze

Od roku 2010 pomáháme našim zaměstnancům slaďovat rodinný i pracovní život. V našem brněnském vzdělávacím a poradenském centru Otevřená zahrada provozujeme zařízení péče o předškolní děti – dětskou skupinu Pidilidi v zemi OZ.

Práce a rodina? U nás ano!

Postaráme se o až o deset dětí v příjemně zařízených prostorách. Hlavní vyžití čeká děti venku – v zahradě si užijí vzdělávací interaktivní prvky, ukázky městského hospodaření v Boromejské zahradě, kde mají děti vlastní záhonek se zeleninou a bylinkami, na výlety a na procházky mohou vyrazit do parku na Špilberku, na Kraví horu nebo na celodenních výpravy za poznáním.
 
O děti se starají pedagožky, které v sobě spojují to dobré z Waldorfské a Montessori pedagogiky, principy respektovat a být respektován, lásku k dětem a poznávání přírody a okolního světa.
 
Rovnováhu mezi pracovním a rodinným životem stejně jako principy respektující výchovy a seznamování se s přírodními zákonitostmi a krásou přírody od nejranějšího věku považujeme za důležitou součást udržitelného života a vedle našeho úsporného areálu je to další drobnost, díky které můžeme říct, že žijeme naši misi.


Víte to? Dětskou skupinu provozujeme přes deset let.
Veganské a bez lepku🍪! Naše cookies vám neškodí.
Tato stránka využívá cookies. Kliknutím na „Rozumím“ souhlasíte s pravidly ochrany osobních údajů.
Nastavení

Sídlo Nadace partnerství

Údolní 33
Brno
602 00

+420 515 903 111
partnerstvi@nap.cz
994404-0449065015/0800 IČ: 457 73 521
 Pobočka v Bruselu