Pidilidi v zemi OZ

Nadační školka, kterou provozuje zapsaný spolek, pomáhá našim lidem udržet balanc mezi rodinným a pracovním životem.

Práce a rodina v symbióze

Od roku 2010 pomáháme našim zaměstnancům slaďovat rodinný i pracovní život. V našem brněnském vzdělávacím a poradenském centru Otevřená zahrada provozujeme zařízení péče o předškolní děti – dětskou skupinu Pidilidi v zemi OZ.

Práce a rodina? U nás ano!

Postaráme se o až o deset dětí v příjemně zařízených prostorách. Hlavní vyžití čeká děti venku – v zahradě si užijí vzdělávací interaktivní prvky, ukázky městského hospodaření v Boromejské zahradě, kde mají děti vlastní záhonek se zeleninou a bylinkami, na výlety a na procházky mohou vyrazit do parku na Špilberku, na Kraví horu nebo na celodenních výpravy za poznáním.
 
O děti se starají pedagožky, které v sobě spojují to dobré z Waldorfské a Montessori pedagogiky, principy respektovat a být respektován, lásku k dětem a poznávání přírody a okolního světa.
 
Rovnováhu mezi pracovním a rodinným životem stejně jako principy respektující výchovy a seznamování se s přírodními zákonitostmi a krásou přírody od nejranějšího věku považujeme za důležitou součást udržitelného života a vedle našeho úsporného areálu je to další drobnost, díky které můžeme říct, že žijeme naši misi.


Víte to? Dětskou skupinu provozujeme přes deset let.

Sídlo Nadace partnerství

Údolní 33
Brno
602 00

+420 515 903 111
partnerstvi@nap.cz
994404-0449065015/0800 IČ: 457 73 521
 Pobočka v Bruselu