Co je u nás nového?
Více

Pomáháme s vámi zlepšovat veřejný prostor
Více

Turistika jedině šetrně!
Více

Podporujeme šetrné zacházení s vodou
Více

Pečujeme o stromy
Více

Vzděláváme i bavíme v naší Otevřené zahradě

Více

Ministerstvo vydalo brožuru pro neziskovky k evropským fondům

Potřebujete se zorientovat v evropských dotacích? Jste nezisková organizace? Právě pro vás je určena nová brožura, kterou vydalo Ministerstvo pro místní rozvoj.
Publikace s názvem Evropské fondy pro nestátní neziskové organizace je rozdělena podle typových aktivit, na které mohou neziskovky žádat prostředky z evropských zdrojů. Představuje tak ucelený přehled všech evropských programů vhodných pro financování projektů neziskových organizací.
 
Vydáním přehledné brožury navazuje ministerstvo na předchozí úspěšné publikace pro zájemce o evropské dotace v programovém období 2014-2020. Abeceda fondů EU kromě obecného přehledu o programech a jejich nastavení v novém období popisuje i deset základních kroků k úspěšné realizaci projektu. Již zmíněná brožura Evropské fondy pro obce: Příležitosti v  období 2014-2020 je nezastupitelný zdroj informací o příležitostech v evropských fondech pro starosty.

Všechny publikace jsou dostupné v regionální síti informačních středisek Eurocentrum, nebo také ke stažení na webových stránkách www.dotaceEU.cz/publikace.

Zdroj: Ministerstvo pro místní rozvoj