O nás

Společně pro lidi a přírodu

Podstatou naší práce je spojovat. Vytvářet partnerství mezi všemi, kterým záleží na zdravé budoucnosti Česka a Evropy. Společně pak podporujeme a posilujeme ty, co mají chuť zlepšovat a starat se o své životní prostředí, místní rozvoj a kvalitu života.

Naše vize a mise

Svět vidíme jako otevřenou společnost lidí pečujících o životní prostředí.

Tvoříme partnerství pro přírodu. Finančně podporujeme, vzděláváme a pomáháme lidem a komunitám, aby převzali zodpovědnost za péči o životní prostředí.

Vyrostli jsme ze silného spojenectví lidí pečujících o přírodu napříč Evropou. Dodnes jsme součástí mezinárodního konsorcia Environmental Partnership Association (EPA).

Aktuální výroční zpráva

„Lidé jsou zahlceni informacemi, poučeními, negativními zprávami. Chceme je praktickými příklady naladit, aby sami měli větší chuť uchopit péči o svůj domov
a okolí do svých rukou.“
Mirek, duchovní otec Nadace

Naši lidé

Každý den nám pomáhají naplňovat naši vizi a misi desítky zaměstnanců, expertů i dobrovolníků. Někteří jsou s námi chvíli, jiní i celou dekádu nebo dvě.

Jsme na ně právem hrdí. Vedle skvělých kolegů a kolegyň jsou často aktivní hybatelé změn ve svých komunitách, osobnosti veřejného života, inovátoři nebo aktivisté a aktivistky za lepší zítřky.

Seznamte se s námi!

„Nadace a její kolektiv spolupracovníků je nositelem výjimečného know-how, které je podpořené vlastní každodenní zkušeností.“ Petr, CEO Nadace

Kariéra

Chcete se podílet na rozvoji největší české environmentální nadace a pomáhat s námi české krajině, obcím, městům i lidem? Podívejte se na naše volné pozice, třeba je mezi nimi právě ta správná pro vás.

Pokud chcete, můžete nám poslat svůj životopis na petra.nemcova@nap.cz a my se vám ozveme, pokud se otevře vhodná pozice právě pro vás.

Začněte pracovat u nás

30 let úspěchů

Od skromných začátků ve dvou lidech jsme ušli dlouhou cestu. Vybudovali jsme vlastní vzdělávací centrum Otevřená zahrada a otevřeli první CO2 neutrální administrativní komplex v Česku.

Nastartovali jsem rozvoj udržitelné turistiky na jižní Moravě nebo v Polabí. Vyvinuli jsme vlastní software pro dotace i grantování a finančně podpořili tisíce konkrétních projektů. 

Neúnavně upozorňujeme na rostoucí riziko krize klimatu a vzbudili jsme lásku ke stromům napříč celou Evropou.

Jak se rodila Nadace Partnerství
Veganské a bez lepku🍪! Naše cookies vám neškodí.
Tato stránka využívá cookies. Kliknutím na „Rozumím“ souhlasíte s pravidly ochrany osobních údajů.
Nastavení

Sídlo Nadace partnerství

Údolní 33
Brno
602 00

+420 515 903 111
partnerstvi@nap.cz
994404-0449065015/0800 IČ: 457 73 521
 Pobočka v Bruselu