Vedení Nadace Partnerství

Miroslav Kundrata, ředitel | miroslav.kundrata@nap.cz, 515 903 130
Petr Kazda, výkonný ředitel | petr.kazda@nap.cz, 736 676 588
Markéta Janíčková, finanční ředitelka | marketa.janickova@nap.cz, 515 903 120
Martin Gillár, ředitel komunikace | martin.gillar@nap.cz, 515 903 122


Kancelář

Brno (sídlo Nadace Partnerství), Údolní 33, 602 00, partnerstvi@nap.cz, tel.: 515 903 111

Kancelář Praha (v budově NROS), Na Václavce 1135/9, 150 00  Praha 5 – Smíchov, tel.: +420 274 816 727
 

Fundraising

Simona Škarabelová, fundraiserka | simona.skarabelova@nap.cz, 777 556 857
 

Otevřená zahrada

Recepce: otevrenazahrada@nap.cz, tel.: 515 903 111

Eva Kvapilová, vedoucí týmu | eva.kvapilova@nap.cz, 515 903 121,  608 337 137

Martina Joachim, PR a komunikace | martina.joachim@nap.cz, 776 532 212
Helena Peřinová, výukové a firemní programy | helena.perinova@nap.cz, 515 903 143,  773 744 471

Vlastimil Rieger, facility manažer, komentované prohlídky pasivního domu | vlastimil.rieger@nap.cz, 515 903 141, 775 424 701
Markéta Venyšová, manažerka eventů | marketa.venysova@nap.cz, 515 903 124, 773 131 306
Juraj Háder, manažer eventů | juraj.hader@nap.cz, 515 903 145 , 702 204 508
Hana Zuchnická, lektorka | hana.zuchnicka@nap.cz, 775 863 865


Šetrná mobilita

Michal Šindelář, vedoucí týmu | michal.sindelar@nap.cz, 515 903 128, 733 286 101
Anna Petříková, PR, Do práce na kole |  anna.petrikova@nap.cz,  515 903 128, 731 481 841
Radek Patrný, Bezpečné cesty do škol | radek.patrny@nap.cz, 774 676 139
Simona Sváčková, MOVECIT | simova.svackova@nap.cz, 734 760  687

 

Krajina, stromy a voda

Zuzana Šeptunová, granty, Stromy svobody | zuzana.septunova@nap.cz, 515 903 127, 775 856 985
David Kopecký, PR a komunikace | david.kopecky@nap.cz,  515 903 123, 731 583 529
Andrea Krůpová, Strom roku a Evropský strom roku | andrea.krupova@nap.cz, 515 903 131, 775 856 359
Miroslava Floriánová, Stromy svobody, soutěž Pro vodu | miroslava.florianova@nap.cz, 515 903 125


Greenways, šetrná turistika a cykloturistika

Juraj Flamik, koordinátor | juraj.flamik@nap.cz, 515 903 117
Petr Kazda, certifikace Cyklisté vítáni | petr.kazda@nap.cz, 515 903 118
Luboš Kala, sčítače a monitoring nemotorové dopravy | lubos.kala@nap.cz, 515 903 119
Daniel Mourek, Labská stezka, EuroVelo, mezinárodní projekty | daniel.mourek@nap.cz, 274 816 727
Kamila Vlčková, PR a komunikace | kamila.vlckova@nap.cz, 515 903 121
Dominika Bäuchelová, manažerka eventů | dominika.bauchelova@nap.cz, 603 714 331


Granty

Zuzana Šeptunová, granty na výsadbu stromů, Zelené oázy, Stromy svobody | zuzana.septunova@nap.cz, 515 903 127, 775 856 985
František Brückner, grantový manažer, Grantys | frantisek.bruckner@nap.cz, 515 903 115
Radim Cenek, Grantys | radim.cenek@nap.cz, 515 903 115
Dita Tesařová, projektová manažerka | dita.tesarova@nap.cz, 605 350 265


Finanční tým

Veronika Mikulová, Blokový grant pro NNO | veronika.rezuchova@nap.cz, 515 903 114
Markéta Kozlová, finanční manažerka I marketa.kozlova@nap.cz, 515 903 129 
Dominika Belovičová, finanční manažerka I dominika.belovicova@nap.cz, 515 903 114
Hana Alexová, Cyklisté vítáni | hana.alexova@nap.cz, 515 903 144
Petra Weberová, finanční asistentka, e-shop Nadace Partnerství | petra.weberova@nap.cz, 775 620 893


Logistický tým

Alice Pachtová, vedoucí logistiky | alice.pachtova@nap.cz, 515 903 111
 

Partnerství, o.p.s.

Petr Kazda, ředitel | petr.kazda@nap.cz, 515 903 118
Markéta Kozlová, účetní | marketa.kozlova@nap.cz, 515 903 129