Našim hlavním partnerům, poskytovatelům dotací a grantů, mediálním a ostatním partnerům děkujeme za podporu.

 

Co o nás říkají naši partneři?Děti jsou v centru pozornosti našich projektů společenské odpovědnosti. Jsme proto rádi, že jsme i tento rok mohli přispět ke zvýšení bezpečnosti dětí při jejich cestách do školy, a to prostřednictvím projektu, který jim navíc umožní aktivně se zapojovat do veřejných záležitostí.

Manažer PR a interní komunikace finanční skupiny AXA (generální partner Na zelenou)


 

 Otevřená zahrada v sobě spojuje ekologii, vzdělávání a moderní technologie, a to jsou všechno věci, kterým fandíme. Jsme rádi, že jsme mohli v Česku unikátní projekt Otevřené zahrady podpořit.

Ondřej Zapletal, Nadace Vodafone

 

 


AAEAAQAAAAAAAAL7AAAAJDJhMWIyNjljLTg3NzUtNDgxZS1hOWRlLWEzZjE2NzQzNmY5NQ.jpgPro ŠKODA AUTO je dopravní bezpečnost jedna z priorit v rámci společenské odpovědnosti a tuto soutěž vnímáme jako její nedílnou součást. Jde o důležitý motivační prvek pro města a obce, který je vede nejenom k pozitivním změnám a inovacím v rámci dopravní infrastruktury, ale také k osvětě v dopravní výchově.

Michal Kadera, vedoucí vnějších vztahů ŠKODA AUTO (generální partner soutěže Cesty městy)
Pro Nestlé je voda strategickým tématem. Těší nás, že soutěž umožňuje zapojit nadšení a inovativní přístupy studentů. Mnohé projekty mohou být inspirací pro praxi měst, firem i jednotlivců. 

Jana Blecherová, úsek vnějších vztahů společnosti Nestlé (generální partner soutěže Pro vodu)


 Je důležité, aby zástupci měst a obcí dbali na kvalitní péči o stromy. Jsem rád, že Nadace Partnerství zprostředkovává městům spolupráci s kvalifikovanými arboristy.

Tomáš Šarapatka, certifikovaný arborista