#∞možností

Co nabízíme:

- Stylový suterénní prostor s klenutým stropem členěný na 4 soukromé části s možností dalšího rozšíření o privátní salonek.

- Plně vybavený barový pult: jedná se o prostory po bývalé restauraci La Bouchée. Vhodné ale také pro jiné druhy než gastro provoz. Výdej možný přímo do ulice.

- Exkluzivní poloha v centru Brna s přímým napojením na MHD (zastávka Obilní trh). Pulzující část města se zajímavou klientelou: V blízkém okolí vysoké školy (FF MU, JAMU, FSS MU, VUT), porodnice, ombudsman, kanceláře přímo v nemovitosti vč. ordinace praktických i specializovaných lékařů, nové kreativní centrum KUMST, na ulici řada stylových kaváren a osobitých obchodů.

- Nájemníkům je dále k dispozici celý areál přilehlé Otevřené zahrady. Zázemí pro pořádání firemních a společenských akcí (možnost zvýhodněných pronájmů konferenčního sálu pro 60 osob, zasedací místnosti, venkovní zastřešené pergoly,...). Stálá klientela Otevřené zahrady (cca 30 tis. návštěvníků za rok: rodiny s dětmi, studenti, firemní klienti). Areál přímo navazuje na park Špilberk. 

- Další služby: venkovní bistro se zahrádkou přímo v areálu (duben-říjen), praktický lékař, soukromá školka, advokáti...    
 
- Zrekonstruované prostory k nastěhování od jara.